Klub zdraví
Drobečková navigace

Úvod > Péče o tělo > Celulitida > Vibrační deska

Vibrační deska

HUBNUTÍ s VibraSystémem a dokonalé opálení s pohybem! 

Leták zde

2 v 1

Vibrační deska je dnes novodobou formou aerobiku...

vibrababa

Účinky působení celotělových vibrací se projevují v různých tělesných tkáních. Vibrační trénink posiluje svalstvo a kromě dynamické síly zvyšuje také sílu statickou. Pozitivní účinky jsou rovněž zřetelné na měkkých tkáních, jako jsou šlachy, kloubní pouzdra a pojivová tkáň, a na kloubech.

V průběhu cvičení dochází k aktivaci nervových drah, zvýšení periferní cirkulace (prokazatelně o 100 - 150 %), u metabolických procesů se urychluje vylučování odpadových látek z těla. Zlepšení krevního oběhu prospívá pojivové tkáni. Kombinace posilování svalů a lokálního spalování tukových buněk redukuje celulitidu. Kůže se jeví zřetelně hladší a vypnutá. Celotělovévibrace způsobují vylučování celé řady hormonů, čímž prokazatelně přispívají k úpravě hormonální rovnováhy, k prevenci a léčbě osteoporózy. Organismus také rychleji regeneruje.

Dochází ke spalování tuku, ke zrychlení metabolismu,což pokračuje dále i po vypnutí přístroje. Přístroj nevyžaduje nadměrnou fyzickou sílu ani žádnou speciální kondici či obratnost, proto na něj mohou přijít i starší lidé - jeho účinky jsou totiž velmi široké. Kromě již uvedeného, se podílí na:

vibra

 • snižování cholesterolu,
 • zlepšování kostní denzity užitečné při léčbě osteoporotických stavů,
 • zlepšování stability kloubů, zvětšování rozsahu a ohebnosti (pro golfisty),
 • zlepšování tonusu svalů pánevního dna, čímž mírní stresovou inkontinenci,
 • zlepšování činnosti střev,
 • rehabilitování atrofovaných svalů po úrazech či operacích (také u starších lidí)
 • zvyšování bazálního metabolismu a stabilizování tělesné hmotnosti.Velkou výhodou při používání přístroje je velká časová úspora (1 návštěva - třeba místo oběda - nahradí cca 1 hod. cvičení v posilovně). Rychle viditelné výsledky bez přetěžování kloubů a zátěžových cviků.
 • Při vibračním tréninku je procvičeno až 100 % svalových vláken oproti 40 % u běžného tréninku.
 • V porovnání 1 minuta vibrací odpovídá 100 dřepům
 • Je právě tak účinná jako kompletní fitness trénink. A mnohem více zábavnější!
 • Fáze odpočinku mezi 2 tréninky je téměř tak důležitá, jako trénink samotný.
 • Největší výhoda fitvibe spočívá ve zkrácení doby potřebné pro regeneraci. Trénink se stává nejen účinnějším, ale také vám umožňuje trénovat častěji! Doporučená četnost tréninků je minimálně 2x týdně po dobu 5 až 6 týdnů, mezi jednotlivými tréninky by měla být jeden den pauza. Z počátku je program méně intenzívní s ohledem na trénovanost klienta a postupně se intenzita zvyšuje.

 

Při první návštěvě budete podrobně seznámeni s podrobnými informacemi a ZDARMA můžete absolvovat 10 zkušebních minut na přístroji!!!Efekt vibrační desky ještě více posiluje kombinace se zábaly a masáží nebo terapií na přístroji BODYTER, používaným na tvarování postavy.

... je ideálním pomocníkem pro zpevnění hýždí, zeštíhlení stehen a udržení fyzické kondice. Odbourává tuk na hýždích, pasu a břiše, posiluje kostru, zabraňuje osteoporóze a mnohem více. Vibrační deska Vám umožní nastavení frekvence vibrací, výhodné pro rehabilitační program i výkonnostní trénink. Spalování kalorií je stejně účinné jako hodinový jogging. Vibrační deska má prokazatelný účinek kardiovaskulární systém. Tyto stroje jsou naprosto ideálním pomocníkem pro formování postavy. Formování postavy pomocí nejmodernějších vibračních desek, zkvalitněte oběhový a nervový systém. A co vše Vám tedy nabídnou vibrační desky? Redukce celulitidy, odbourání tuku, hubnutí v oblasti pasu, nohou, zpevnění břicha a prsou, zlepšení krevníhooběhu, nervového systému, udrží Vás ve skvělé formě.

Máte málo času, potřebujete pohyb a chcete dobře vypadat?

Ceník a programy vibrační desky naleznete v Solárium a kolagenarium