Klub zdraví

Úvod > Novinky > Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Blíží se o Vánoce a s nimi i otázky "Co koupit pod stromeček???" ... Pokud si nevíte rady nebo nemáte příliš času na běhání po obchodech, co takhle využít našich služeb?

# Pro maminku, přítelkyni, manželku, sestru například zakoupíte permanentku do solária 1+1 zdarma (zaplatíte 500,- hodnota na permanentce je  1 000,-). V rámci permanentky na solárium je možné využít také vibrační desku.

# Pro tatínka, přítele, manžela, bratra si můžete vybrat z nejrůznějších typů masáží a permanentku na masáže 3+1 zdarma.

# A nezapomněli jsme ani na babičky a dědečky. V soláriu také sídlí klub zdraví, kde můžete prarodičům zakoupit doplňky stravy nebo něco ze zdravé výživy, která zde má také svůj koutek.

Tak třeba vás něco zaujalo a necháte se inspirovat. Vždyť Vánoce nejsou o stresu a běhání po obchodech, ale o tom, že jsou lidi spolu.