Klub zdraví

Úvod > Novinky

Akce 1 + 1

Datum konání: 16. 11. 2015 - 30. 12. 2015

23. 11. 2015 Přednáška: PARAZITI…nezvaní hosté…co na to odborník?

Datum konání: 30. 11. -0001

Vážení klienti, dovolujemesi Vás pozvat na přednášku s tématem: PARAZITI…nezvaní hosté…co na to odborník?

Únava, zažívací problémy, alergie, deprese, bolesti svalů a kloubů, hyperaktivní dítě… za těmito potížemi mohou stát paraziti, kteří se mohou do těla dostat kdykoliv.

Přednáší a vaše dotazy zodpoví:

MUDr. Jan Míka

Odborný lékař z Písku, 17 let praxe s patogeny

KDY: pondělí 23.11.2015

17 – 19 hodin, vstupné 80,- Kč

KDE: salonek restaurace U Třech,

Palackého 44, Přerov

Informace a rezervace míst:

Klub zdraví Přerov, tel: 737 252 330, klubzdraviprerov@seznam.cz

Přednáška: „Zdraví bez pšenice" aneb jak to, co jíme, ovlivňuje naše ZDRAVÍ

Datum konání: 12. 11. 2015

Vážení klienti, dovolujeme si Vás pozvat na přednášku s tématem: „Zdraví bez pšenice" aneb jak to, co jíme, ovlivňuje naše ZDRAVÍ.

Přednáší a vaše dotazy zodpoví:

MUDr. Martin Kaláb

kardiochirurgická klinika Olomouc

KDY: čtvrtek 12. listopadu 2015

16:00 až 19:00 hod, vstupné 100,- Kč

KDE: Školící středisko VBC CZECH

Družební ul. 2D, Olomouc

Informace a rezervace míst : Věra Pitnerová 737 252 330, veranew@volny.cz

Kolikrát už jste přemýšleli nad tím, že i přes značné úsilí se nemůžete zbavit přebytečných kil? Kolik už jste drželi různých diet, utratili peněz za spoustu zaručených diet a přípravků, investovali do řady cvičebních a dietních programů. Když vše spočítáte a zvážíte, odpovídá tomu Vaše osobní spokojenost s výsledkem celého snažení?

Časem a věkem se přidá únava, sníží se celková výkonnost, objeví se různé nespecifické zdravotní potíže. Přes všechnu snahu lékaře, nemusí být často nalezen adekvátní medicínský podklad Vašeho problému. Takže se vše svede na pracovní přetížení, psychosomatiku atd… Když se začne plíživě připomínat některé z vážných civilizačních onemocnění, život najednou nabere nečekané a nechtěné obrátky. Neexistuje však přece jen cesta, jak tomu předejít nebo snížit či oddálit rizika? Cesta relativně jednoduchá, nenákladná a kupodivu velmi po všech stránkách obohacující.

V rámci tříhodinového přednáškového modulu budou probrány některé aspekty současných civilizačních stravovacích návyků. Nahlédneme do skrytých zákoutí metabolismu sacharidů a tuků, pokusíme se odhalit nenápadně se tvářící viníky a očistit neprávem obviňované. Ukážeme si, že dnešní stravovací návyky nás ovlivňují více, než si myslíme a než si dokážeme připustit. A věřte, že budete mnohdy velmi nemile překvapeni. Nicméně také zjistíme, že problém není neřešitelný.

Přednáška je doložena citacemi seriózního medicínského výzkumu posledních let. Téma je vhodné pro všechny, kteří se aktivně zajímají o problematiku životního stylu a stravování. Přednášejícím je lékař, kardiochirurg, s mezinárodní publikační a přednáškovou aktivitou, dlouholetý lektor celé řady domácích vzdělávacích modulů určených pro zdravotnickou i širokou veřejnost.

Přednáška : ENERGIE kolem nás a jak ji využívat

Datum konání: 21. 10. 2015

Vážení klienti, dovolujeme si Vás pozvat na přednášku s tématem: ENERGIE kolem nás a jak ji využívat. Neváhejte a přijďte se dozvědět nové a velice zajímavé informace.

Udržte si své opálení! Akce září, říjen.

Datum konání: 1. 9. 2015 - 31. 10. 2015

Trvalá fotodepilace - úterý 1.9.2015

Datum konání: 1. 9. 2015

Trvalá fotodepilace úterý 1. 9. 2015 od 15 - 18 hod. Objednávky na telefonu 737 275 804.

Akční nabídka - podpaží 1.200,-

- horní ret + celá brada 1.600,-

- podpaží + třísla 2.600,-

- podpaží + rozšířená třísla 2.900,-

- podpaží + brazílie (int.partie + okolí rekta) 3.400,-

Kompletní ceník najdete zde : http://www.klubzdraviprerov.cz/fotodepilace

UŽIJTE SI LÉTO s námi!

Nové trubice na soláriu Mega Sun 5000

Nová série exkluzivních lamp Cosmedico 10K100 Plus

Nová série lamp Cosmedico 10K100 Plus byla navržena na základě legendárního úspěchu série Cosmedico 10K100. 100% výkonnější při opalování než lampy s běžnou fosforeskující látkou, rychlá okamžitá pigmentace, dlouhodobě působící Deluxe opálení, velmi stabilní výkon po celou dobu životnosti, řada 10K100 obsahuje vnější i vnitřní lampy 0,3W/m2. Splňují platné normy.