Klub zdraví
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Přednáška: „Zdraví bez pšenice" aneb jak to, co jíme, ovlivňuje naše ZDRAVÍ

Přednáška: „Zdraví bez pšenice" aneb jak to, co jíme, ovlivňuje naše ZDRAVÍDatum konání:
12.11.2015

Vážení klienti, dovolujeme si Vás pozvat na přednášku s tématem: „Zdraví bez pšenice" aneb jak to, co jíme, ovlivňuje naše ZDRAVÍ.

 

Přednáší a vaše dotazy zodpoví:

MUDr. Martin Kaláb

kardiochirurgická klinika Olomouc

 

KDY: čtvrtek 12. listopadu 2015

16:00 až 19:00 hod, vstupné 100,- Kč

 

KDE: Školící středisko VBC CZECH

Družební ul. 2D, Olomouc

 

Informace a rezervace míst : Věra Pitnerová 737 252 330, veranew@volny.cz

 

 

Kolikrát už jste přemýšleli nad tím, že i přes značné úsilí se nemůžete zbavit přebytečných kil? Kolik už jste drželi různých diet, utratili peněz za spoustu zaručených diet a přípravků, investovali do řady cvičebních a dietních programů. Když vše spočítáte a zvážíte, odpovídá tomu Vaše osobní spokojenost s výsledkem celého snažení?

Časem a věkem se přidá únava, sníží se celková výkonnost, objeví se různé nespecifické zdravotní potíže. Přes všechnu snahu lékaře, nemusí být často nalezen adekvátní medicínský podklad Vašeho problému. Takže se vše svede na pracovní přetížení, psychosomatiku atd… Když se začne plíživě připomínat některé z vážných civilizačních onemocnění, život najednou nabere nečekané a nechtěné obrátky. Neexistuje však přece jen cesta, jak tomu předejít nebo snížit či oddálit rizika? Cesta relativně jednoduchá, nenákladná a kupodivu velmi po všech stránkách obohacující.

V rámci tříhodinového přednáškového modulu budou probrány některé aspekty současných civilizačních stravovacích návyků. Nahlédneme do skrytých zákoutí metabolismu sacharidů a tuků, pokusíme se odhalit nenápadně se tvářící viníky a očistit neprávem obviňované. Ukážeme si, že dnešní stravovací návyky nás ovlivňují více, než si myslíme a než si dokážeme připustit. A věřte, že budete mnohdy velmi nemile překvapeni. Nicméně také zjistíme, že problém není neřešitelný.

Přednáška je doložena citacemi seriózního medicínského výzkumu posledních let. Téma je vhodné pro všechny, kteří se aktivně zajímají o problematiku životního stylu a stravování. Přednášejícím je lékař, kardiochirurg, s mezinárodní publikační a přednáškovou aktivitou, dlouholetý lektor celé řady domácích vzdělávacích modulů určených pro zdravotnickou i širokou veřejnost. 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů