Klub zdraví

Neomezené opalování 120,- Kč

Publikováno 16. 2. 2016 14:57
Doposud nekomentováno.

Nově otevřena prodejna zdravé výživy

Publikováno 16. 2. 2016 14:55

Akce plesova sezóna 2016

Datum konání: 1. 1. 2016 - 29. 2. 2016

Publikováno 5. 1. 2016 15:18

Vánoční provozní doba

Publikováno 9. 12. 2015 17:09

Tipy na vánoční dárky

Blíží se o Vánoce a s nimi i otázky "Co koupit pod stromeček???" ... Pokud si nevíte rady nebo nemáte příliš času na běhání po obchodech, co takhle využít našich služeb?

# Pro maminku, přítelkyni, manželku, sestru například zakoupíte permanentku do solária 1+1 zdarma (zaplatíte 500,- hodnota na permanentce je  1 000,-). V rámci permanentky na solárium je možné využít také vibrační desku.

# Pro tatínka, přítele, manžela, bratra si můžete vybrat z nejrůznějších typů masáží a permanentku na masáže 3+1 zdarma.

# A nezapomněli jsme ani na babičky a dědečky. V soláriu také sídlí klub zdraví, kde můžete prarodičům zakoupit doplňky stravy nebo něco ze zdravé výživy, která zde má také svůj koutek.

Tak třeba vás něco zaujalo a necháte se inspirovat. Vždyť Vánoce nejsou o stresu a běhání po obchodech, ale o tom, že jsou lidi spolu.

Publikováno 8. 12. 2015 11:09

Akce 1 + 1

Datum konání: 16. 11. 2015 - 30. 12. 2015

Publikováno 23. 11. 2015 8:11
Doposud nekomentováno.

23. 11. 2015 Přednáška: PARAZITI…nezvaní hosté…co na to odborník?

Datum konání: 30. 11. -0001

Vážení klienti, dovolujemesi Vás pozvat na přednášku s tématem: PARAZITI…nezvaní hosté…co na to odborník?

Únava, zažívací problémy, alergie, deprese, bolesti svalů a kloubů, hyperaktivní dítě… za těmito potížemi mohou stát paraziti, kteří se mohou do těla dostat kdykoliv.

Přednáší a vaše dotazy zodpoví:

MUDr. Jan Míka

Odborný lékař z Písku, 17 let praxe s patogeny

KDY: pondělí 23.11.2015

17 – 19 hodin, vstupné 80,- Kč

KDE: salonek restaurace U Třech,

Palackého 44, Přerov

Informace a rezervace míst:

Klub zdraví Přerov, tel: 737 252 330, klubzdraviprerov@seznam.cz

Publikováno 14. 11. 2015 10:26
Doposud nekomentováno.

Přednáška: „Zdraví bez pšenice" aneb jak to, co jíme, ovlivňuje naše ZDRAVÍ

Datum konání: 12. 11. 2015

Vážení klienti, dovolujeme si Vás pozvat na přednášku s tématem: „Zdraví bez pšenice" aneb jak to, co jíme, ovlivňuje naše ZDRAVÍ.

Přednáší a vaše dotazy zodpoví:

MUDr. Martin Kaláb

kardiochirurgická klinika Olomouc

KDY: čtvrtek 12. listopadu 2015

16:00 až 19:00 hod, vstupné 100,- Kč

KDE: Školící středisko VBC CZECH

Družební ul. 2D, Olomouc

Informace a rezervace míst : Věra Pitnerová 737 252 330, veranew@volny.cz

Kolikrát už jste přemýšleli nad tím, že i přes značné úsilí se nemůžete zbavit přebytečných kil? Kolik už jste drželi různých diet, utratili peněz za spoustu zaručených diet a přípravků, investovali do řady cvičebních a dietních programů. Když vše spočítáte a zvážíte, odpovídá tomu Vaše osobní spokojenost s výsledkem celého snažení?

Časem a věkem se přidá únava, sníží se celková výkonnost, objeví se různé nespecifické zdravotní potíže. Přes všechnu snahu lékaře, nemusí být často nalezen adekvátní medicínský podklad Vašeho problému. Takže se vše svede na pracovní přetížení, psychosomatiku atd… Když se začne plíživě připomínat některé z vážných civilizačních onemocnění, život najednou nabere nečekané a nechtěné obrátky. Neexistuje však přece jen cesta, jak tomu předejít nebo snížit či oddálit rizika? Cesta relativně jednoduchá, nenákladná a kupodivu velmi po všech stránkách obohacující.

V rámci tříhodinového přednáškového modulu budou probrány některé aspekty současných civilizačních stravovacích návyků. Nahlédneme do skrytých zákoutí metabolismu sacharidů a tuků, pokusíme se odhalit nenápadně se tvářící viníky a očistit neprávem obviňované. Ukážeme si, že dnešní stravovací návyky nás ovlivňují více, než si myslíme a než si dokážeme připustit. A věřte, že budete mnohdy velmi nemile překvapeni. Nicméně také zjistíme, že problém není neřešitelný.

Přednáška je doložena citacemi seriózního medicínského výzkumu posledních let. Téma je vhodné pro všechny, kteří se aktivně zajímají o problematiku životního stylu a stravování. Přednášejícím je lékař, kardiochirurg, s mezinárodní publikační a přednáškovou aktivitou, dlouholetý lektor celé řady domácích vzdělávacích modulů určených pro zdravotnickou i širokou veřejnost.

Publikováno 5. 11. 2015 8:50

Přednáška : ENERGIE kolem nás a jak ji využívat

Datum konání: 21. 10. 2015

Vážení klienti, dovolujeme si Vás pozvat na přednášku s tématem: ENERGIE kolem nás a jak ji využívat. Neváhejte a přijďte se dozvědět nové a velice zajímavé informace.

Publikováno 19. 10. 2015 12:24
Doposud nekomentováno.

Udržte si své opálení! Akce září, říjen.

Datum konání: 1. 9. 2015 - 31. 10. 2015

Publikováno 7. 9. 2015 9:19