Úvod > Poradna zdraví > Bioregulační a mitochondriální medicína

Bioregulační a mitochondriální medicína

Zdravější a kvalitnější život!

Máte zdravotní problémy? Máte neurčité problémy a nevíte, co může být důvodem těchto problémů? My Vám umíme nabídnout rychlou a opakovaně kontrolovatelnou diagnózu Vašeho zdravotního stavu resp. stresu Vašeho autonomního nervového systému.

Karnozin resersni.pdf

PORADNA Mitoch medicína.pdf

Využíváme nové metody měření stresu přístrojem KARDiVAR a 3 D diagnostika srdce HeartVue na základě variability srdečního rytmu. Během 5 minut měření jsme schopni diagnostikovat stav Vašeho srdce a nervového systému jako jednu nezbytných podmínek Vašeho zdraví. Na základě změřené změny adaptace samoregulačních mechanismů autonomního nervového systému a na základě diagnózy stavů, pohybů a průběhu komunikace v systému, lze stanovit diagnózu stresu a navrhnout léčbu.

ans

Tato metoda Vám dovoluje preventivními a kontrolními měřeními řídit své zdraví.

Lidé jsou v dnešní době děleni pouze na zdravé a nemocné. Námi nabízená metodika umožňuje v populaci zdravých lidí měřit různé stupně rizik a případného selhání regulačních a adaptačních mechanismů organismu. Důležité je, že to umíme diagnostikovat ještě v době, kdy se tato selhání jiným způsobem neprojevují. Jde především o oblast tzv. civilizačních onemocnění ( viz. níže).

Hlavním naším přístupem a metodou je přesná diagnóza autonomního nervového systému. Pokud je tento komunikační systém v člověku zatížen, blokován, je-li ve stresu, pak vysoce stoupá riziko onemocnění a následně přichází nemoc některé z orgánů. V takovém případě nemá příliš smysl léčit ve svém důsledku postižený orgán, ale nejprve musíme začít s léčbou nervového systému a teprve pak, s léčbou postiženého orgánu.

Umíme navrhnout terapii pro zbavení se nemoci, odstranění stresu a eliminaci rizik. U každé léčby i v jednotlivých fázích je možné měřit její účinnost resp. umíme  kontrolovat, zda-li zvolená léčba je u klienta prospěšná a jak je prospěšná.

Našimi klienty jsou především lidé s následujícími nemocemi

• hypertense  - vysoký tlak
  • kardiovaskulární nemoci
  • nemoci nervového systému