Úvod > Poradna zdraví > Lékařská/osobní

Lékařská/osobní

doctorKlub zdraví úzce spolupracuje s několika dalšími předními odborníky (lékaři, léčiteli) , s jejichž pomocí se snaží zkvalitnit nabízené služby svým reprezentantům i zákazníkům.

objednávky na tel. 737 275 804

Telefonická poradna

tel poradna 2017.png

Osobní poradna (pomocí přístroje)

• OBERONje diagnostický a harmonizační přístroj, patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Vyhodnotí disbalanci tlaku, funkce štítné žlázy, aterosklerózy, zatížení viry, plísněmi, parazity…

• DIACOM přístroj dokáže upozornit na vznikající disharmonie v organizmu (cysty, arterioskleróza, infekční onemocnění ze skrytých ložisek, osteoporóza, ledvinové a žlučové kameny, záněty, oční vady…)

• EAV, ARTTEST umožňuje monitorovat:

• dynamiku elektrických proudů v elektrontransportních řetězcích buněk,

• dynamiku chemiosmotických spřažení,

• dynamiku fyzikálně-chemických procesů,

• vzájemnou interakci nervového, oběhového a lymfatického systému,

• zejména akční potenciály neuronů, které jsou primárně generovány na úrovni vnitřního prostředí člověka jeho fyzickým (tělo), sekundárně psychickým (emoce) a duchovním (mysl) energetickým systémem a na úrovni vnějšího prostředí stavem prostředí, ve kterém se člověk nachází.

• PORADNA DENAS Přístroj Dia DENS nabízí tyto diagnostické metody:

1. Režim MED – dokáže odhalit funkčnost inervace na měřeném místě.

1. Režim VOLL – umožňuje měření meridiálních drah, následně testování vhodnosti léků, vitamínových preparátů, nutričních suplementů a potravin.

1. Režim BIOREPER  - patentovaná metodika diagnostiky akupunkturních bodů na aurikule (uchu), kde jsou nervová zakončení všech orgánů a systémů v těle. Pomocí této metody lze rychle a přesně diagnostikovat nerovnováhu orgánů a zároveň odhalit vznik choroby ještě ve stádiu před jejím vypuknutím.

• Bioregulační a mitochondriální medicína v praxi - MUDr. Machaň
  • ULTRAZVUKOVÁ  KOSTNÍ  DENZITOMETRIE  /měření   osteroporózy/

Nejvhodnější metodou k získání první informace o kostní denzitě je ultrazvuková denzitometrie. Jde o neinvazivní, nebolestivou metodu bez radiační zátěže pomocí ultrazvukového denzitometru CUBA