Úvod > Poradna zdraví > Přístrojová analýza kondice > Human Body Skener

Human Body Skener

Human Body Skener je moderní inovativní přístroj, který spojuje bioinformatiku, elektroinženýrství i další vědecké obory.
Je založen na kvantové medicíně a počítačové analýze slabého buněčného magnetického pole, které je měřeno pomocí vysoce účinného zařízení. Kondiční orgánový skener může detekovat aktuální stav organizmu, odhalit hlavní zdravotní problém anebo pouze upozornit na abnormality, které by se později mohly vyvinout třeba v některé z onemocnění. Jde o neinvazivní (bezbolestnou) metodu.

Human Body Skener ukáže:

• stav kardiovaskulárního a cerebrovaskulárního systému (srdce a cév, prokrvení mozku);

• stav zažívacího traktu;

• stav pohybového aparátu;

• stav jednotlivých orgánů v těle (jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, kůže,…);

• imunitní systém;

• gynekologie, menstruační cyklus;

• revmatické choroby, minerální hustota kostí;

• toxické zatížení, těžké kovy a alergeny;

• překyselení organismu;

• cholesterol, tlak, krevní cukr;

• nedostatek vitamínů, stopových prvků, aminokyselin;

• obezita, přehled složení těla (svaly, voda, tuky).

Analýza trvá pouhou 1 min. a vyhodnocení přístrojem Human Body skener trvá cca 30 min.

Před vlastní analýzou nepijte prosím stimulační nápoje, kávu, bezprostředně před analýzou neberte léky, sundejte si kovové šperky...