Úvod > Poradna zdraví > Přístrojová analýza kondice > Kardivar a HeartVue

Kardivar a HeartVue

Kardivar komplexně vyhodnotí stav autonomního nervového systému ANS (spolupráce sympatiku a parasympatiku), stav fyzické kondice, index stresu, index aktivity regulačního systému (rozpětí od zdravého organismu až po stav selhávajícího organismu), stav srdce, výkonnost plic, výkonnost kardiovaskulárního systému (vazomotorika, napětí a průchodnost cév, srdeční tlak, kapilární prokrvení), výkonnost hormonálního systému (hypotalamus, hypofýza, nadledvinky), celkovou výkonnost organismu (ovlivňuje stres a rovnováha sympatiku a parasympatiku).

Tato metoda je velmi rychlá (měření trvá 5 minut). Vypovídá o zdravotním stavu a všech dalších rizicích, které nás ohrožují nejen z hlediska současného, ale i z hlediska dlouhodobého – tzv. genetických predispozic – co nám hrozí v budoucnosti. Znalost těchto adaptačních mechanismů organismu je velmi důležitá pro každého. Především v oblastech, ve kterých jsou lidé vystaveni nadměrnému stresu a velké fyzické zátěži - např. řídící pracovníci, lékaři, letci, manažeři, sportovci, atd.

HeartVue je pokročilá neinvazivní technologie pro časné vyšetření srdečního svalu.

Diagnostika + vyhodnocení zdravotního stavu trvá cca 20 min.

Více informací MUDr. Michael Kučera