Úvod > Poradna zdraví > Přístrojová analýza kondice > Oberon

Oberon

Charakteristika

Přístroj Oberon patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Analyzuje bezpečnou a bezbolestnou metodou zvanou biorezonance, která umožní analýzu vaší energetiky a přítomnosti patogenů v těle. Je vhodný ke kontrole účinků bylin, vitamínů, homeopatie, potravinových doplňků.

Jeho pomocí lze zjistit

• stav páteře a velkých kloubů,

• zátěže toxické a infekčními ložisky,

• osobní alergeny potravinové, pylové i domácí,

• stav vnitřních orgánů ,

• nalézt slabé místo v organizmu a také zjistit - podle porušené  energie, problém, který se na Vás chystá.

Příčiny nerovnováhy tak mohou být odhaleny a řešeny dávno předtím, než se projeví klasické příznaky.

Jak přístroj pracuje

Přístroj  snímá prostřednictvím hlavových senzorů a sondy informace z nestabilních magnetických polí mozku. Tyto signály jsou pak zesíleny a pomocí softwaru převedeny do počítače na obrazovku.
Takto je možné zachytit změny jednotlivých buněk, chromozómů, tělních tkání....

Systém, který je postaven na spektrální analýze magnetických polí mozku, je světově pokrokovou informační technologií a v současném světě neexistuje nic srovnatelného.

Celková analýza trvá cca 1 hod.